Sprawy spadkowe i ich charakter

Pomoc prawnika w trudnych sytuacjach

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu prawa spadkowego. Jesteśmy świadomi tego, iż okoliczności sporządzania i rozpatrywania spraw spadkowych są szczególnie delikatne. Aby oszczędzić naszym klientom dodatkowych nerwów, zapewniamy szybkie i rzetelne działanie. Porady prawne obejmują objaśnienie zasad sporządzania testamentu, wyznaczenie osób, które mogą dziedziczyć spadek oraz komu się on nie należy. Oprócz tego, w biurze prawnym, możemy otrzymać również pomoc wówczas, gdy chcemy pozbawić spadku konkretnych osób z zawinionych powodów. Sprawy spadkowe są przeprowadzane bardzo dokładnie, zawsze na korzyść klienta. W szczególnych przypadkach, nasi klienci mogą z naszej strony liczyć również na obronę w sądzie. 

Oprócz podstawowych informacji, jakie można uzyskać w naszym biurze na temat spraw spadkowych, oferujemy pomoc także w przypadku złożonych spraw. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości związane z ustaleniem i podziałem spadku, co zrobić w sytuacji, gdy zostaliśmy pominięci w testamencie oraz ile wynosi podatek związany ze spadkiem.
Sprawy spadkowe jakimi się zajmujemy, wykonujemy w ramach bezpłatnej pomocy prawnej na terenie Wołomina, w pobliżu Kobyłki i Zielonki.

Biuro Prawne

ul. Ogrodowa 17
Wołomin

  • 608 357 332

Biuro prawne | Porady prawne | Usługi prawne | Pomoc prawna Wołomin | Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio