Rodzaje spraw karnych a działania prawnika

Pomoc prawnika w sprawach karnych
Wołomin

Prawo karne jest szczególnie rozległe – z racji tego, nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób zostały poszkodowane. Sprawy karne, jakimi się zajmujemy, mogą dotyczyć zarówno niewielkich wykroczeń, jak i poważnych przestępstw.
Zapewniamy stały kontakt w trakcie współpracy, niezależnie od tego, jaką rolę w sprawie odgrywa nasz Klient. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy Klientowi grozi aresztowanie i tymczasowe zatrzymanie. Nasze działania są pomocne również podczas przesłuchiwania Klienta przez policję. Porad prawnych udzielamy także podczas postępowania przygotowawczego. Doradzamy Klientowi, jak powinien się zachować i na co uważać. Oprócz tego, sporządzamy istotne dokumenty. 

Pełnimy rolę reprezentantów na każdym etapie postępowania, już od chwili zatrzymania, aż do zakończenia wszystkich procesów postępowania karnego. Dodatkowo, świadczymy pomoc o każdej porze dnia i nocy, również w dni wolne od pracy. Dzięki temu, nasi Klienci mogą liczyć na fachową poradę w każdej chwili. Jest to bardzo ważne dla osoby, która znalazła się w trudnej sytuacji, jaką może być aresztowanie lub postawienie w stan oskarżenia. Wszystkie czynności, jakie wykonują prawnicy w ramach współpracy, realizowane są na każdym etapie postępowania. 

Biuro Prawne

ul. Ogrodowa 17
Wołomin

  • 608 357 332

Biuro prawne | Porady prawne | Usługi prawne | Pomoc prawna Wołomin | Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio